Style of living – Aluhaus

Na základě mnohaletých zkušeností a uznávaných hodnot jsme vytvořili značku, která na jedné straně usnadňuje každodenní život a dává pocit bezpečí, a na druhé straně se těší estetice a moderním řešením. Chápeme našeho klienta, protože jeho očekávání jsou nám nejblíže. Proto jsme partnerskou značkou nabízející funkční řešení, která inspirují.

Originalita pro vás

Vášeň pro projektování je naší cestou ke kreativnímu myšlení. Tvoříme pro Vás už spoustu let. Nestandardně, originálně a s individuálním přístupem – protože dobře navržené věci si zaslouží každý.

Nadčasovost pro pohodlí

Geometrie, harmonie a smyslný minimalismus našich produktů vytvářejí funkční a moderní prostor. Inovativní řešení usnadňují každodennost – protože doma se každý chce cítit dobře.

Flexibilita pro vaši spokojenost

Hliník zaručuje vysokou spolehlivost a velmi široké konstrukční možnosti. Projektová flexibilita hliníku nám umožňuje podněcovat ostatní k novým estetickým zážitkům. Rozumíme různorodým potřebám, proto rozvíjíme technické aspekty pro náročné, ale i vizuální stránku pro ty, co ji oceňují.

Kvalita pro dobrý pocit

Vlastnosti, jako odolnost a spolehlivost, přispívají k tomu, že se z obydli stává enkláva intimity. Rádi přispíváme k bezstarostnosti a k radosti z každodennosti ve Vašem životním prostoru. Je to Váš domov. Ciťte se v něm bezpečně.

Aluhaus

Bezpečné a snadné používání

Hliníkové systémy ALUHAUS lze snadno udržovat. Lehkost materiálu usnadňuje jejich montáž. Použitá technologie zaručuje optimální tepelnou izolaci i požadovanou vodotěsnost a odolnost proti zatížení větrem.

Šetrnost vůči životnímu prostředí

Naše produkty jsou ideální volbou pro všechny, kteří to myslí s ochranou zdravého životního prostředí vážně. Systémy ALUHAUS lze plně recyklovat a zpracovávat jako druhotnou surovinu, která si udrží svou původní kvalitu.

Moderní design

Vzhled výrobků značky ALUHAUS je pro nás velmi důležitý a proto mu věnujeme mimořádnou pozornost. Bohatá paleta barev a univerzálnost vzorů umožňují přizpůsobit okna či dveře ke každému architektonickému stylu.

Energetická šetrnost

Vynikající tepelně-izolační vlastnosti systémů ALUHAUS předurčují naše hliníkové konstrukce pro stavby pasivních a energeticky šetrných domů.

Odolnost

Dalšími výhodami výrobků ALUHAUS je jejich vysoká stálost a odolnost. Vlhkost, ani působení UV záření, nemění jejich fyzikální vlastnosti, konstrukce nekorodují a udržují si svůj tvar. Jsou odolné proti nepříznivým klimatickým podmínkám a není nutné je nákladně udržovat.

ZÁRUKA KVALITY ALUHAUS
  • Dlouhodobě bezproblémové používání – 5-letá záruka na systémy
  • Až 10-letá záruka na povrchovou úpravu
  • Odolnost vůči nežádoucím klimatickým podmínkám
  • Izolační čtyřsklo v modelech dveří Elite s oboustranně překryvnou výplní – vyšší parametry tepelné izolace
  • Zastřešení vstupu není nutné
  • Moderní design a unikátní vzory
  • Inovativní technologie v oblasti bezpečnosti
  • Pohodlí díky zvukové izolaci
0
LET ZKUŠENOSTÍ
0
SALONŮ VE 13 ZEMÍCH
0
ZAMĚSTNANCŮ