Bezpečnostní technika

Bezpečnostní systémy nejvyšší kvality s automatickými střelkovými závorami. V naší nabídce najdete hned několik bezpečnostních systémů. Už ve standardní výbavě je použito automatické zamykání. Použitím blokovacích ramínek jsme získali bezpečnostní systém Automatic A2, který stačí dovřít s křídlem pro uzamčení dveří. Přidáním dalšího prvku pod hlavní skříňkou zámku jsme získali systém Automatic A3, který nabízí výhradně ALUHAUS. Zajišťuje vysokou úroveň zabezpečení při zachování maximální funkcionality a ergonomie. Nejpropracovanějším řešením je bezpečnostní systém Automatic A4, který má dvě automatické střelkové závory a dvě masivní závory.

Bezpečnostní technika

Vsaďte na automaticky uzamykatelné dveře!

Dveře s automatickým uzavíráním zajišťují vysokou míru bezpečnosti. Stačí přitáhnout dveře, aby se bez potřeby zamykání klíčem automaticky uzamkli v několika bodech. Střelky se automaticky změní na závory a jsou blokovány proti zpětnému zasunutí.

Vícebodová zamykání SECURY Automatic

Uzamykací systém můžete kdykoliv otevřít zevnitř pomocí kliky nebo zvenku pomocí klíče.

Přednosti systému:

  • výrazně zvýšená ochrana proti vloupání,
  • dveře nelze deformovat – systém je stabilně uzamčen
  • přestavitelné střelky – možnost použití v levých i pravých dveřích,
  • široký výběr doplňků.

Vícebodová zamykání SECURY Automatic s a-otvíračem
Dveře se z vnější strany odemykají bezdotykově prostřednictvím SECURY COMFORT a elektronického klíče. Po přitažení se dveře opět uzamknou v několika bodech.

Přednosti systému:

  • odolnější proti vloupání,
  • dveře nelze deformovat – systém je stabilně uzamčen,
  • usnadněné otevírání – není třeba použít sílu, aby se závory vrátili při otočení klíčem.

Střelkové závory se motoricky zatáhnou do křídla. Rámová část není pohyblivá, což zvyšuje úroveň zabezpečení. Ovládacím prvkem na vnější straně dveří je biometrický snímač, nebo dotykový senzor integrovaný v madle.Na základě testování získaly dveře řady ELITE certifikát ve třídě odolnosti proti vloupání RC2 a RC3 podle EN 1627-1630, což umožňuje přizpůsobit dveře individuálním požadavkům na bezpečnost.
Technika bezpieczeństwa

Promyšlené zabezpečení. Aby se zcela vyloučila hrozba nežádoucí manipulace, standardně se používá proces kódování s nejvyšším stupněm zabezpečení. Díky doplňkovému „párování” v procesu výroby mezi vnější a vnitřní jednotkou vzniká naprostý unikát.

Decoral

  • Decoral
  • Decoral

Pomocí termotransferu je možné nanášet na povrch profilů různé vzory, které mohou připomínat například kamenný nebo kovový povrch. My jsme tuto technologii využili k tomu, abychom v maximální míře sladili vzhled dveří a oken. Použití této technologie přináší jednak vynikající vizuální efekt, přičemž je zároveň důkazem toho, že dveře z naší nabídky jsou zhotoveny z materiálů odolných vůči těm nejvyšším teplotám!


Nyní se už nemusíte obávat barevného sladění oken a dveří!

V naší nabídce najdete všechny nejpopulárnější dekory dřeva zhotovené technologií DECORAL, která je alternativou inovativního řešení ColorFULL aplikovaného v oknech společnosti OKNOPLAST. Toto řešení spočívá v použití fólie se vzhledem dřeva také na vnitřních částech okna, které jsou viditelné po otevření křídla. Díky tomu je docílen jednotný vzhled a struktura celého povrchu. Tato technologie byla už mnohokrát oceněna, naposledy italským stavebním portálem Edilportale.

Vzory madel

Bohatá paleta madel pro docílení individuálního charakteru vchodových dveří.

Kování a příslušenství

Kování a příslušenství


Dotykový senzor integrovaný v madle

Dotykový senzor v madle v kombinaci s elektrozámkem v bezpečnostních systémech Secury zajišťují lehký chod: dveře se mohou pohodlně otevírat uchopením madla. Po ručním přivření nebo zavření dveří pomocí samozavírače jsou dveře znovu zajištěny.

Kování a příslušenství
Elegantní klika

s děleným štítem a rozetou. Díky výjimečnému tvaru zajišťuje pohodlné a snadné používání.

Kování a příslušenství
Podstava prahu

Za příplatek si můžete objednat také namontování podstavy prahu za účelem ještě větší stability dveří.

Rozšíření jsou k dostání ve znázorněných rozměrech, z nichž lze zvolit základnu s potřebnou výškou.


Kování a příslušenství

Skryté panty nastavitelné
ve třech rovinách

jsou nejexkluzivnějším řešením zvyšujícím estetiku dveří. Jejich použití způsobuje, že kování není viditelné z vnější strany.

Kování a příslušenství

Ochrany základny dveří

Pokud chcete chránit vaše dveře před mechanickým poškozením, můžete si také objednat namontování ochrany základny dveří z nerezové oceli v jedné ze tří dostupných variant.

Kování a příslušenství

Prstencová rozeta

Jedná se o jemný dekorační prvek, který nedominuje na povrchu panelu a křídla. Navíc je zalícená s povrchem panelu, znemožňuje utržení vložky a vloupání do vašeho domu.

Kování a příslušenství

Bezpečnostní čepy

Čepy montované ze strany pantů účinně znemožňují vypáčení dveří. Je to rozhodně nejlevnějši způsob, jak zvýšit bezpečnost.

Kování a příslušenství

Skrytý samozavírací systém

Zabezpečuje jak funkční stránku, tak výjimečnou estetičnost. Samozavírač je plně integrovaný v křídle – při otevřených dveřích je viditelná jen kluzná lišta. Ve standardu je funkce nastavení blokády otevření dveří v úhlu od 80 do 120 stupňů.

Vzory ornamentálních skel

Vzory ornamentálnych skiel